top of page

Na sprzedaż

Na początku lutego 2023 roku rozpoczęliśmy budowę domu na podstawie niżej zamieszczonego projektu.

Na etapie realizowanej inwestycji istnieje możliwość jej zakupienia

i ukończenia według wizji klienta.

atoria-firma-budowlana-jacek-zwardoń-usługi-budowlane-remonty-dom-na-sprzedaż-katowice-now

Projekt domu

Położona w malowniczej części południowych Katowic parcela to idealne miejsce dla osób poszukujących ciszy. Realizowany przez nas projekt to budowa domu wolnostojącego o powierzchni 264,18 m2 budowanego na działkach o łącznej powierzchni 2172m2 z udziałem w drodze 187m2.

 

Nowoczesny budynek zawierać będzie nasłoneczniony taras i basen zewnętrzny. Liczne przeszklenia w części dziennej doskonale doświetlą pomieszczenia z widokiem na rozpościerający się dookoła ogromny ogród.

Sercem domu będzie usytuowany na parterze salon z kominkiem, połączony jednocześnie z kuchnią i jadalnią. Umieszczone pomiędzy nimi przeszklone drzwi prowadzić będą na taras zewnętrzny, pełniący rolę dziennego lub wieczornego zacisza domowego. W pobliżu kuchni odnajdziemy ukrytą spiżarnię na produkty spożywcze.

Na parterze mieścić się będzie również toaleta, przedpokój, pomieszczenia gospodarcze oraz pokój dla gości, który w swoim przeznaczeniu może również pełnić funkcję gabinetu. Całkowita powierzchnia użytkowa parteru wynosi 104,80m2.

Bryła budynku zawierać będzie również duży, dwustanowiskowy garaż z bezpośrednim wejściem do domu o powierzchni 41,92 m2. 

atoria-firma-budowlana-jacek-zwardoń-usługi-budowlane-remonty-dom-na-sprzedaż-katowice-now

Piętro i poddasze

Na piętrze znajdować się będzie duża sypialnia z garderobą. Nieopodal mieścić się będzie duża łazienka, pralnia oraz 3 pokoje do zastosowania wedle własnych potrzeb. Łączna powierzchnia użytkowa piętra to 117,46 m2.

 

Atutem dopełniającym będą dwa balkony, oraz duży taras wygospodarowany nad częścią garażową. Ponadto na poddaszu użytkowym znajdziemy świetne miejsce na przechowywanie dodatkowych rzeczy. Dach pokryty dachówką ceramiczną.

Zintegrowany inteligentny mechanizm:

-ogrzewanie podłogowe sterowane aplikacją

-elektryczne rolety zewnętrzne sterowane aplikacją

-pompa ciepła

-zbiornik na deszczówkę

-świadectwo energetyczne

Dowiedz się więcej!

Aktualny postęp prac budowlanych. 

IMG_9095.jpg
IMG_9097.jpg

*Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page